menu
Ostatnio w DataForge

DataForge realizuje pełny zakres usług związanych z promocją Twojej firmy w Google. Kampanie reklamowe wsparte profesjonalnym zapleczem analitycznym. Wszystko w przystępnych cenach. czytaj całość >>

rozwiązania
najwyższej
jakości

najnowsze technologie
kompleksowa obsługa
indywidualne projekty
elastyczne finansowanie

WIĘCEJarrow_downward

DATAFORGE - KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy zespołem ludzi, którego spoiwem jest jeden wspólny cel - pomoc. Do pracy podchodzimy sumiennie i rzeczowo, szukając najlepszych dostępnych rozwiązań. Każdy przedsiębiorca, który trafi pod nasze skrzydła, może liczyć na pełne zaangażowanie i wsparcie - w trakcie i po zakończeniu współpracy.

Jako niezależna agencja realizujemy zarówno prace programistyczne, szkoleniowe i administracyjne, jak również kreatywne - projektujemy, a następnie wdrażamy reklamę na wszystkie media. Jak ognia unikamy standardowych i szablonowych rozwiązań - każdorazowo szukając w projektach unikalnego pierwiastka. Zapraszamy do współpracy!

NASZE CELE I MISJA

DATAFORGE - ZAKRES KOMPETENCJI

Specjalizujemy się w kompleksowych i długoterminowych rozwiązaniach. Nasz klieci powierzają nam opiekę nad dziesiątkami aspektów ich przedsiębiorstw. Naszym zadaniem jest utrzymanie spójnego i równomiernego rozwoju każdego z nich.

W naszej ofercie znajdują się usługi z zakresu IT, projektowania oprogramowania, zadań reklamowych, obsługi technicznej, Audio-Foto-Video i szkoleń. Przez cały czas poszukujemy nowych rozwiązań, które wzbogacą naszą ofertę, doskonaląc jednocześnie aspekty już w niej istniejące.

Tworzymy własne produkty, które następnie trafiają do stałej oferty. Więcej informacji, o najnowszym z nich, którego zadaniem jest utrzymanie kontroli dostępu w całym przedsiębiorstwie, oraz zabezpieczenie najbardziej wrażliwych haseł dostępowych - ForgeLocker (kliknij tutaj).

Aktywnie wspieramy inicjatywny naszych pracowników, pomagając im zarówno od strony merytorycznej, zaplecza technicznego, jak i dofinansowania ich pomysłów.

Naszym celem jest osiągnięcie pozycji najbardziej kompetentnego, niezależnego usługodawcy w branży. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dobierając odpowiednie i wydajne technologie. Śledzimy zmiany na rynku, pojawiające się trendy i nowe rozwiązania. Naszym klientom zawsze służymy radą i wiedzą na temat dobrych praktyk w IT.

Dobrze rozumiemy nasze cele i jesteśmy na nie odpowiednio zdeterminowani. Chcemy tworzyć, a nie powielać standardy.

PRZYJAZNE IT

“Przyjazne IT” to idea, którą aktywnie promujemy. Procesy cyfryzacji przedsiębiorstwa, jeśli realizowane wielotorowo - mogą powodować duże zamieszanie, dezorientację i poczucie chaosu. Wynika to ze specyfiki branży i wdrażanych rozwiązań. Nie kryjemy się ze swoją wiedzą, zamiast tego staramy się przekazać ją naszym klientom w sposób przystępny i zrozumiały. Uważamy, że im wyższy poziom wiedzy klienta - tym lepsze i bardziej wydajne projekty możemy realizować.

1

Zawsze przedstawiamy powody podejmowanych decyzji projektowych, jak i proponowanych rozwiązań. Chcemy, by każdy klient dokładnie rozumiał procesy, które zachodzą w jego przedsiębiorstwie, na skutek naszych działań.

2

Nigdy nie zakładamy, że wiemy lepiej. Każdy projekt rozpoczyna się od długich rozmów z klientem. Uważamy, że jedynym sposobem na właściwe wykonanie pracy - jest poznanie wszystkich szczegółów i aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa.

3

Nie ma rzeczy niemożliwych. Branża bardzo często powtarza, że "czegoś się nie da". Naszym zdaniem, jeśli istnieje jakiś pomysł to musi istnieć dla niego rozwiązanie, nawet jeśli w tej chwili, nie mamy gotowej odpowiedzi.

Szybki kontakt

Zapraszamy do kontaktu. Przyjazna i profesjonalna obsługa jest do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach 9:00 - 17:00.

Jeśli zależy Państwu na szybkiej wycenie - prosimy przed kontaktem o wypełnienie briefu.

Formularz kontaktowy

Kliknij , by potwierdzić, że nie jesteś robotem :)
query_builder redeem search work call content_cut
Copyright © 2018 DataForge. All rights reserved.
Przetwarzanie danych osobowych - Polityka Prywatności - Oferty pracy
Zawartość cnb_search
Zawartość cnb_user
Zawartość cnb_mail
Zawartość cnb_call